Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
KATALOG CARRUM 2019
Cenniki do pobrania
Monitor przesyłek
O firmie

 


CARRUM - Marek Kwiecień 
jednoosobowa działalność gospodarcza
ul. Komunalna 3, 15-197 Białystok,
  e-mail:biuro@carrum.pl

NIP: PL  745-12-72-603, REGON: REGON: 220632215
Wpis do Ewidencji Działalności gospodarczej UM Białystok numer 60205.


        Od samego początku sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zrealizowaliśmy bardzo dużą ilość zamówień, a prowadzone przez naszych specjalistów badania satysfakcji klientów wskazują, że wraz z doskonaleniem jakości obsługi, rośnie grono naszych stałych Klientów. Głównym naszym celem jest dostarczenie produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania i sprawnej logistyce udało nam się również utrzymywać wysoki poziom realizacji zamówień. Czym się głównie wyróżniamy od innych ?

WYGODA - przebywając w domu lub biurze możesz spokojnie przeglądać całą ofertę, nie tracąc czasu na dojazd do sklepu, parkowanie. Nie musisz chodzić, pytać i szukać poszczególnych towarów w naszym sklepie działa system wyszukiwarek danego towaru.

SZYBKOŚĆ - zamówienie składasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na przesyłkę to średnio 2 dni robocze. Dłuższe okresy realizacji zamówień dotyczą produktów na indywidualne zamówienie,

WYSOKI STOPIEŃ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - w porównaniu do innych sklepów internetowych oferujemy znacznie wyższy stopień realizacji zamówień. Dzięki temu zakup wszystkich potrzebnych produktów nie trzeba realizować w kilku sklepach ( internetowych czy tradycyjnych) .

BEZPIECZEŃSTWO - należytą ochronę danych zapewniamy dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zastosowanym na stronach naszego serwisu. Formularze i ankiety wypełniane przez naszych Klientów w trakcie współpracy, a także sam proces rejestracji i logowania do naszych baz danych realizowany jest za pomocą bezpiecznego protokołu SSL zwiększającego ochronę transmisji danych w sieci Internet poprzez autorskie rozwiązanie 128 bitowego szyfrowania .

UŁATWIONY WYBÓR - dzięki wyszukiwarce, bogatym opisom i zdjęciom produktów oraz specjalnym sekcjom serwisu masz okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat towarów, firm oraz rozwiązań technologicznych.

NON-STOP - u nas możesz oglądać i kupować produkty non-stop. Nasze strony działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

BEZPŁATNA DOSTAWA
- każde zamówienie o wartości powyżej 300 zł premiujemy bezpłatną dostawą.

PREMIA ZA LOJALNOŚĆ - nasz sklep oferuje stałym swoim klientom szereg korzyści, promocji oraz system atrakcyjnych rabatów. Robiąc zakupy zbierasz punkty, które będzie można zamienić na atrakcyjne nagrody.