Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
KATALOG CARRUM 2019
Cenniki do pobrania
Monitor przesyłek
Jaki jest czas realizacji zamówienia?


Jeśli przy produkcie
-brak jest oznaczeń o terminie realizacji oraz produkt znajduje się na stanie magazynowym, paczka zostanie przygotowana do wysyłki w termine 48 godzin. W nielicznych przypadkach zdarzają się błędy informatyczne mogące wprowadzić błąd
ilość stanu magazynowego .

Jeśli przy produkcie jest oznaczenie "towar na zamówienie" ( tak oznaczone są produkty z dłuższym czasem realizacji ) paczka zostanie przygotowana do wysyłki w terminie podanym przy oznaczeniu.

Jeśli w zamówieniu -znajdują się towary o różnych terminach dostawy, za termin przygotowania zamówienia uznawany jest ten najdłuższy. Można zrealizować zamówienie etapami, w tym celu należy skontaktować się z Operatorem lub wpisać taką adnotację w uwagach do zamówienia lub po prostu wysłać kilka oddzielnych zamówień na produkty o różnych czasach dostawy.

Należy pamiętać -że podane terminy dotyczą maksymalnego czasu przygotowania towaru do wysyłki, należy do nich doliczyć czas potrzebny na dostawę do Punktu Wydania Osobistego, lub na dowóz towarów przez kuriera ( zwykle 48 godzin).

Dokładamy wszelkich -starań aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. W wyjątkowych przypadkach dużego natłoku zamówień może się zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany.