Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
KATALOG CARRUM 2019
Cenniki do pobrania
Monitor przesyłek
Jakie koszta transportu ?

GLS Poland jest spółką-córką General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS).  Ustandaryzowane procesy operacyjne oraz szybkie doręczenia ekspresowe to podstawowa kompetencja firmy doręczającej paczki. Dzięki 30 filiom stworzyliśmy optymalną infrastrukturę pozwalającą na obsługę naszych klientów na terenie całej Polski. Wraz z centralną sortownią w Strykowie k. Łodzi nasze filie tworzą płynnie działający system.

GLS – firma kurierska, która spełnia Państwa oczekiwania

Wiele firm na całym świecie doręcza paczki i przesyłki, lecz GLS to coś więcej niż firma kurierska. Zapewniamy niezawodne doręczenie paczek w następnym dniu roboczym dla przesyłek krajowych oraz w czasie 24-96 godzin na terenie Europy, system track&trace, niezwykle niski współczynnik uszkodzeń oraz rozsądną cenę. GLS Poland - firma kurierska, która powstała pod nazwą Szybka Paczka w roku 1998, dołączyła do systemu GLS i jest obecnie jedną z czterech największych firm sektora kurierskiego na rynku. 

Produkty oraz usługi, które oferujemy, oparte są na inteligentnych systemach informatycznych, które sprawiają, że praca z nami jest prosta, niezależnie, czy chcą Państwo wysłać paczkę w kraju, czy też do odległej wyspy w Europie.

 GLS wyznaje zasadę “European Leader in Quality“.  Inicjatywa „Think-Green“ odzwierciedla zaangażowanie GLS w ochronę środowiska. To wartość, do której dążą pracownicy GLS każdego dnia.