Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
KATALOG CARRUM 2019
Cenniki do pobrania
Monitor przesyłek
Gwarancja


Wszystkie towary
-zakupione w naszym sklepie internetowym są objęte gwarancją producenta i podlegają wymianie, jeśli mają wady fabryczne. Gwarancja na perfumy udzielana jest na okres 24 miesięcy. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia spowodowane nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzenia mechaniczne.

Reklamacje -rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nasz sklep przesyłki z reklamowanym produktem, a zwykle są rozpatrywane następnego dnia po otrzymaniu przez nas przesyłki.

Złożenie reklamacji -Reklamację można złożyć za pośrednictwem poczty lub kuriera, wysyłając reklamowany produkt z wypełnionym formularzem reklamacji i kopią paragonu/faktury na nasz adres. W przypadku uzasadnionej reklamacji, produkt wymienimy na pełnowartościowy. Jeżeli wymiana nie będzie już możliwa (np. z powodu wyczerpania danego asortymentu), zwrócimy równowartość ceny produktu lub zaoferujemy inne, dostępne w sklepie produkty. Wybór należy do Ciebie! przebiegu reklamacji zawsze informujemy na bieżąco. W żadnym przypadku nie wysyłaj reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas przyjęta.

Sprawdź każdą odbieraną przesyłkę- Niezależnie od sposobu dostarczenia, prosimy o dokładne sprawdzenie odbieranej przesyłki.Jeżeli jest ona uszkodzona, należy otworzyć paczkę przy kurierze. W przypadku uszkodzenia zawartości - należy spisać protokół szkody (protokół uszkodzenia przesyłki). Będzie on podstawą późniejszej reklamacji usługi doręczenia. Niestety, bez protokołu szkody reklamacja nie zostanie uznana! www.pesca24.com nie może odpowiadać za skutki odebrania uszkodzonej przesyłki od kuriera. Nie odpowiadamy zatem za skutki odebrania przez Pastwa uszkodzonej przesyłki.

Masz pytanie? Chętnie pomożemy!

Napisz do nas: biuro@carrum.pl